Rozwiązania Dla Twojej Organizacji:

Skuteczne Wdrożenie
Procesów i Projektów

Oferujemy kompleksowe wdrażanie procesów projektowych i cyfryzację zarządzania firmą. Specjalizujemy się w doradztwie, audytach, konfiguracjach i wdrażaniu w systemach ITSM, takich jak Jira i ClickUp.
Szkolimy zespoły, administratorów i wspieramy dalszy rozwój Twojej organizacji.

Poznaj korzyści z naszego wsparcia
przy wdrażaniu systemu ITSM

Większość polskich przedsiębiorców ma trudności z efektywnym korzystaniem z aplikacji do zarządzania projektami, takich jak ClickUp czy Jira. W ramach ITSM łączymy nasze doświadczenie z klientami, aby wprowadzić skuteczne zmiany w zarządzaniu firmą.
icon

Darmowa 
konsultacja

Skorzystaj z bezpłatnej, 30-minutowej konsultacji. Ta rozmowa może stanowić pierwszy krok ku udoskonaleniom, gdzie dowiesz się, w jaki sposób narzędzia mogą wspomóc Twoją firmę w lepszym zarządzaniu projektami i zadaniami, przyczyniając się do zwiększenia wydajności.

icon

Zwiększenie dostępnego czasu dla zespołu

Szkolimypracowników w skutecznym wykorzystaniu narzędzi ITSM 
w środowisku firmowym. Nasze szkolenia to nie tylko teoria, lecz praktyczne umiejętności w obszarze korzystania 
z systemu. Dostępne są opcje szkoleń 
u Klienta lub online, zarówno dla całej firmy, jak i wybranych zespołów.

icon

Oszczędność czasu 
i kosztów

Nasza wiedza i doświadczenie umożliwiają nam błyskawiczne wdrożenie narzędzi. Dzięki temu unikasz opóźnień 
i komplikacji, oszczędzając czas i środki, 
a jednocześnie efektywniej i sprawniej korzystasz z aplikacji.

Usprawnienie wykorzystania ClickUp

Przeprowadzamy analizę wykorzystania narzędzi ITSM w Twojej organizacji, dostarczając spersonalizowane rekomendacje i model najlepszych praktyk. Dzięki temu możesz podnieść efektywność i wydajność całego przedsiębiorstwa.

ClickUp jakiego potrzebujesz

Wszechstronne wsparcie w dobraniu narzędzi dostosowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań Twojej organizacji. Dzięki temu narzędzie zapewni maksymalną skuteczność i efektywność pracy zespołu oraz firmy.

Ciągły rozwój 
systemu

Zapewniamy kompleksową pomoc po wdrożeniu, obejmujące konfigurację dodatkowych opcji, szkolenia, przygotowanie nowych pracowników oraz automatyzację. Zawsze pozostajemy dostępni, aby udzielić porad i konsultacji.

Podniesienie produktywności 
i przychodów

Podniesienie produktywności 
i przychodów

Zwiększenie efektywności

Poprawa dostępności wdrożeniowców przyczynia się do podniesienia jakości wdrożeń, skrócenia czasu realizacji projektów oraz wzrostu zaangażowania pracowników w działania firmowe.  

Wzrost przychodów firmy

Wprowadzenie narzędzi do zarządzania projektami przekłada się na zwiększoną wydajność pracowników, co w konsekwencji rozszerza ich potencjał i generuje większe przychody.
Zwiększ opłacalność przedsiębiorstwa
i efektywnie kontroluj budżet projektów

Zwiększ opłacalność przedsiębiorstwa
i efektywnie kontroluj budżet projektów

Skuteczne planowanie budżetu projektów.
Szacowanie czasu pracy pomaga oszacować koszty projektu 
i monitorować wydatki na bieżąco. Dzięki temu dokładnie zaplanujesz budżet i unikniesz niespodziewanych kosztów.
Zwiększ wydajność 
i efektywność całego zespołu

Zwiększ wydajność 
i efektywność całego zespołu

Dzięki narzędziom ITCare, monitorujemy czas pracy, co skutkuje usprawnieniem zarządzania pracownikami, redukcją kosztów oraz zwiększeniem efektywności całego zespołu, przyczyniając się do wzrostu i osiągnięcia sukcesu firmy.

   
  • Rejestruj godziny pracy automatycznie lub ręcznie
  • Otrzymuj regularne raporty lub korzystaj z czytelnych grafików pracy
  • Przejrzyj szczegółowe raporty i wykresy, aby monitorować ewidencję czasu pracy

Skorzystaj z Darmowej konsultacji

Zespół ITm8 jest otwarty na rozmowę z Tobą, wystarczy, że umówisz dogodny termin rozmowy. W czasie 30-minutowej konsultacji omówimy Twoje potrzeby i przedstawimy dedykowane dla Twojej organizacji wdrożenie systemów do  zarządzania projektami.

Usługi dostosowane do potrzeb Twojej Firmy

Wybierz dowolny z dostępnych terminów. W czasie 30-minutowej konsultacji omówimy Twoje potrzeby i przedstawimy dedykowane dla Twojej organizacji wdrożenie systemów ITSM.

Jak pracujemy

Skuteczne wdrożenie systemów do zarządzania projektami to praca w 4 obszarach

1.

Konsultacje wstępne

Analizujemy i poznajemy funkcjonowanie Twojej firmy, pracę zespołu oraz istniejące procesy i metody zarządzania. Nasze działania opierają się na warsztatach 
i konsultacjach, co umożliwia nam gromadzenie kluczowych informacji potrzebnych do efektywnego wdrożenia narzędzi ITSM oraz rozwiązania Twoich wyzwań w zarządzaniu firmą.

2.

Warsztaty wdrożeniowe

Opowiemy o sposobach wdrożenia narzędzi ITSM oraz dostosowania aplikacji do Twoich konkretnych potrzeb i wyzwań organizacyjnych. Przybliżymy ci propozycje wykorzystania cech i funkcji narzędzi na konkretnych przykładach, dostosowanych do procesów i możliwości Twojej firmy.

3.

Wdrożenie systemu

Na podstawie zgromadzonych danych konfigurujemy narzędzia ITSM, aby były gotowe do działania w Twojej firmie. Tworzymy efektywne środowisko, które usprawnia komunikację, kontrolę projektów i procesów. Zapewnia ono niezbędne informacje do skutecznego zarządzania firmą, a także stanowi solidną bazę do dalszych udoskonaleń i optymalizacji procesów.

4.

Szkolenia

Szkolimy Twoją firmę w pełnym wykorzystaniu potencjału narzędzi ITSM przez cały zespół. Wspieramy zarówno administratorów, menedżerów, jak i pracowników w efektywnym wykorzystaniu narzędzi do codziennych zadań, by stały się bardziej efektywne i wydajne.