Skuteczne Wdrożenie Procesów i Projektów

Oferujemy kompleksowe wdrażanie procesów projektowych i cyfryzację zarządzania firmą.Specjalizujemy się w doradztwie, audytach, konfiguracjach i wdrażaniu w systemach ITSM, takich jak Jira i ClickUp.
Szkolimy zespoły, administratorów i wspieramy dalszy rozwój Twojej organizacji.

Skontaktuj się

Poznaj korzyści z naszego wsparcia 
przy wdrażaniu systemu ITSM

Większość polskich przedsiębiorców ma trudności z efektywnym korzystaniem z aplikacji do zarządzania projektami, takich jak ClickUp czy Jira. W ramach ITSM łączymy nasze doświadczenie z klientami, aby wprowadzić skuteczne zmiany w zarządzaniu firmą.

Darmowa 
konsultacja

Skorzystaj z bezpłatnej, 30-minutowej konsultacji. Ta rozmowa może stanowić pierwszy krok ku udoskonaleniom, gdzie dowiesz się, w jaki sposób narzędzia mogą wspomóc Twoją firmę w lepszym zarządzaniu projektami i zadaniami, przyczyniając się do zwiększenia wydajności.

Zwiększenie dostępnego czasu dla zespołu

Szkolimypracowników w skutecznym wykorzystaniu narzędzi ITSM 
w środowisku firmowym. Nasze szkolenia to nie tylko teoria, lecz praktyczne umiejętności w obszarze korzystania 
z systemu. Dostępne są opcje szkoleń 
u Klienta lub online, zarówno dla całej firmy, jak i wybranych zespołów.

Oszczędność czasu 
i kosztów

Nasza wiedza i rdoświadczenie umożliwiają nam błyskawiczne wdrożenie narzędzi. Dzięki temu unikasz opóźnień 
i komplikacji, oszczędzając czas i środki, 
a jednocześnie efektywniej i sprawniej korzystasz z aplikacji.

Usprawnienie wykorzystania ClickUp

Przeprowadzamy analizę wykorzystania narzędzi ITSM w Twojej organizacji, dostarczając spersonalizowane rekomendacje i model najlepszych praktyk. Dzięki temu możesz podnieść efektywność i wydajność całego przedsiębiorstwa.

ClickUp jakiego potrzebujesz

Wszechstronne wsparcie w dobraniu narzędzi dostosowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań Twojej organizacji. Dzięki temu narzędzie zapewni maksymalną skuteczność i efektywność pracy zespołu oraz firmy.

Ciągły rozwój 
systemu

Zapewniamy kompleksową pomoc po wdrożeniu, obejmujące konfigurację dodatkowych opcji, szkolenia, przygotowanie nowych pracowników oraz automatyzację. Zawsze pozostajemy dostępni, aby udzielić porad i konsultacji.

SMRT:RecTrac™

SMRT:RecTrac™

Oprogramowanie rekrutacyjne dla sektora opieki zdrowotnej i społecznej. W pełni zautomatyzowane rozwiązanie, które umożliwia zwiększenie poziomu aktywności rekrutacyjnej przy mniejszym wykorzystaniu zasobów.
Hunt Me

Hunt Me

Aplikacja pomaga znaleźć pracę w branży IT. Po rejestracji i wprowadzeniu danych do profilu, otrzymujemy propozycje pracy, a aplikacja pozwala decydować, czy chcemy przesłać nasze dane kontaktowe do pracodawcy. Funkcjonuje ona podobnie jak Tinder, umożliwiając przeglądanie ofert i cofanie odrzuconych propozycji.

Usługi dostosowane do potrzeb Twojej Firmy

“Zespół ITm8 skontaktuje się z Tobą po wypełnieniu formularza, aby umówić dogodny termin rozmowy. W czasie 30-minutowej konsultacji omówimy Twoje potrzeby i przedstawimy dedykowane dla Twojej organizacji wdrożenie systemów ITSM.”

Co mówią o nas klienci

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit ade consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.

Juliana Stewart

Juliana Stewart

Business Analyst at Misoft Consulting

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit ade consequat ipsum

Juliana Stewart

Juliana Stewart

Business Analyst at Misoft Consulting

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit ade consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.

Juliana Stewart

Juliana Stewart

Business Analyst at Misoft Consulting

Skuteczne wdrożenie systemów do zarządzania projektami to praca w 4 obszarach

1.

Konsultacje wstępne 
i analiza

Analizujemy i poznajemy funkcjonowanie Twojej firmy, pracę zespołu oraz istniejące procesy i metody zarządzania. Nasze działania opierają się na warsztatach 
i konsultacjach, co umożliwia nam gromadzenie kluczowych informacji potrzebnych do efektywnego wdrożenia narzędzi ITSM oraz rozwiązania Twoich wyzwań w zarządzaniu firmą.

2.

Warsztaty wdrożeniowe

Opowiemy o sposobach wdrożenia narzędzi ITSM oraz dostosowania aplikacji do Twoich konkretnych potrzeb i wyzwań organizacyjnych. Przybliżymy ci propozycje wykorzystania cech i funkcji narzędzi na konkretnych przykładach, dostosowanych do procesów i możliwości Twojej firmy.

3.

Wdrożenie ClickUp

Na podstawie zgromadzonych danych konfigurujemy narzędzia ITSM, aby były gotowe do działania w Twojej firmie. Tworzymy efektywne środowisko, które usprawnia komunikację, kontrolę projektów i procesów. Zapewnia ono niezbędne informacje do skutecznego zarządzania firmą, a także stanowi solidną bazę do dalszych udoskonaleń i optymalizacji procesów.

4.

Szkolenia

Szkolimy Twoją firmę w pełnym wykorzystaniu potencjału narzędzi ITSM przez cały zespół. Wspieramy zarówno administratorów, menedżerów, jak i pracowników w efektywnym wykorzystaniu narzędzi do codziennych zadań, by stały się bardziej efektywne i wydajne.